امروز سه شنبه , ۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین خبرها
خانه / اخبار / هیچ‌ ریزش معدنی در طزره اتفاق نیفتاده/ لکوموتیوچی حادثه‌دیده بلافاصله ترخیص شده‌ست

هیچ‌ ریزش معدنی در طزره اتفاق نیفتاده/ لکوموتیوچی حادثه‌دیده بلافاصله ترخیص شده‌ست

ایسنا/سمنان مدیرعامل شرکت معادن زغال‌سنگ البرز شرقی با گلایه از درج اخبار در برخی رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی در خصوص تکرار دوباره حادثه در معدن طزره دامغان و بزرگنمایی در این ارتباط گفت: حادثه پیش آمده یک حادثه جزیی بوده و هیچ‌گونه ریزش معدنی هم صورت نگرفته است.

منصور شریفی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در همه معادن و از جمله در این معدن بارها از این اتفاقات جزیی می‌افتد و همکاران ما براساس قوانین، اقدامات متناسب را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه در این حادثه یکی از لکوموتیوها دچار مشکل شده و یک مشکل جزیی برای لکوموتیوچی آن به وجود می‌آید افزود: در ادامه برای احتیاط و اطمینان بیشتر، لکوموتیوچی به مرکز درمانی منتقل و اقدامات معمول همچون عکسبرداری و آزمایش‌ها انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت معادن زغال‌سنگ البرز شرقی با بیان اینکه بارها در شرایط این چنینی همکاران برای اطمینان بیشتر به درمانگاه منتقل می شوند گفت: به طور مثال ممکن است که یکی از نیروها حین کار در زمان چکش زدن به یک میخ، چکش به دست او برخورد و دچار حادثه جزیی شود در چنین شرایطی هم آن همکار به درمانگاه منتقل و در صورت نیاز اقدامات درمانی برای وی انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت معادن زغال‌سنگ البرز شرقی با بیان اینکه این لکوموتیوران بعد از انجام عکس‌برداری ترخیص شده تصریح کرد: برخلاف بزرگ‌نمایی‌های صورت گرفته، خوشبختانه هیچ مشکل جدی برای همکاران ما در معدن طزره به وجود نیامده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی علاقه دارند از کاه کوه بسازند خاطرنشان کرد: در محیط کار بارها اتفاقاتی از این دست می‌افتد و معدن البرز شرقی نیز متناسب با قوانین و وظابف ذاتی خود اقداماتی را انجام می‌دهد.

شریفی با بیان اینکه تمرکز ما بر کار و تولید است یادآوری کرد: بروز حوادث جزئی در فضای کار، امری طبیعی است اما متاسفانه برخی علاقه دارند موارد جزیی را بزرگنمایی و به قول معروف از کاه ، کوه بسازند..

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

تاپ ترین اخبار استان ها را در تاپ ترین های ایران Topir.ir دنبال کنید.

همچنین ببینید

واکنش مرادی کرمانی به نام‌گذاری کوچه به نامش

هوشنگ مرادی کرمانی با قدردانی از اقدام برای نام‌گذاری چند کوچه و خیابان در تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *