امروز دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه / اخبار / برخورد قاطع سپاه با هرگونه خطای محاسباتی بیگانگان در خلیج‌ فارس/ رصد مستمر تحرکات شناورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای

برخورد قاطع سپاه با هرگونه خطای محاسباتی بیگانگان در خلیج‌ فارس/ رصد مستمر تحرکات شناورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای

سردار رمضان زیراهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با یادآوری رشادت‌های رزمندگان سبزپوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ۲۲ دی ماه ۱۳۹۴ در برخورد با تفنگداران متجاوز آمریکایی به آب‌های سرزمینی در خلیج فارس اظهار داشت: رزمندگان نیروی دریایی سپاه در این عرصه  حماسه‌ای بی‌نظیر آفریدند و ابهت و قدرت پوشالی آمریکا را در خلیج فارس و منطقه شکستند و برگ زرین دیگری به تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی افزودند.

وی از توانمندی بالای نیروی دریایی سپاه پاسداران خبر داد و بیان کرد: این نیرو با تجهیزات مدرن و پیشرفته نظامی در بخش‌های مختلف و غیرقابل مقایسه با گذشته از توانمندی و اقتدار بالایی برخورد است.

وی امنیت آبراه خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و ابراز کرد: با تلاش و اشراف نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز امنیتی قابل قبول در خلیج‌ فارس حاکم است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره تردد شناورها در خلیج فارس خاطرنشان کرد:  نیروی دریایی سپاه پاسداران اشراف خوبی در منطقه خلیج فارس دارد و تردد و تحرکات شناورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به‌صورت مستمر رصد می‌شود.

سردار زیراهی تنها عامل ناامنی در خلیج‌ فارس را حضور نامشروع کشورهای فرامنطقه‌ای دانست و تأکید کرد: کشورهای منطقه آمادگی بالایی برای برقراری امنیت پایدار در خلیج‌ فارس دارند و اکنون این آبراه مهم و استراتژیک از امنیتی قابل قبول برخوردار است.

وی همچنین با تأکید بر برخورد قاطع با خطای محاسباتی بیگانگان در خلیج‌ فارس تصریح کرد: الحمدلله این توانمندی در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که اگر دشمن دچار خطای محاسباتی در منطقه خلیج‌ فارس شود به‌شدت با آن برخورد می‌شود.

انتهای پیام/۱۹۰/ش+

منبع : تسنیم

تاپ ترین اخبار استان ها را در تاپ ترین های ایران Topir.ir دنبال کنید.

همچنین ببینید

چرا مردم آمریکا معتقدند این کشور در حال فروپاشی است؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم، موسسه افکارسنجی ایپسوس به تازگی یک نظرسنجی به سفارش اکسیوس انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *