امروز سه شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه / اخبار / گفت‌وگوی تلفنی رئیس دستگاه قضا با استاندار خراسان جنوبی / ‌تاکید رئیسی بر اعمال محدودیت‌ها‌ی شدید برای جلوگیری از شیوع کرونا

گفت‌وگوی تلفنی رئیس دستگاه قضا با استاندار خراسان جنوبی / ‌تاکید رئیسی بر اعمال محدودیت‌ها‌ی شدید برای جلوگیری از شیوع کرونا

به گزارشخبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت الله سید ابراهیم رئیسی با تأکید بر اعمال محدودیتها، افزایش مداخلات حداکثری مؤثر و محدودیت در تردد که از ابتدا مورد اجماع کارشناسان و متخصصان بوده اظهار داشت: باید محدودیت‌های مؤثر و مداخلات حداکثری مصوب، به نحو شایسته ای اجرایی و عملیاتی شود.

وی با اشاره به اعمال نظرات کارشناسان که بر اعمال محدودیت ها تأکید دارند، خاطرنشان کرد: همه باید از نظرات کارشناسی حمایت کرده در راستای اجرای مصوبات تلاش کنند.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به تجربه موفق برخی مدیران استانی که طبق نظرات کارشناسان ستادملی مدیریت و مقابله با کرونا سخت گیری‌های بیشتری را در مناطق تحت مدیریت خود اجرا کرده بودند، ادامه داد: در طول این مدت شاهد بوده ایم، در هر جایی که مدیران منطقه‌ای و استانی محدودیت و سختگیری‌های بیشتری اعمال کرده اند، آن منطقه به لحاظ کنترل بیماری و شیوع کمتر آن، مؤثرتر عمل کرده است و این دلیلی بر صحت نظر کارشناسان است.

آیت الله رئیسی ضمن ابلاغ سلام ویژه به مردم ومسئولان استان خراسان جنوبی، ابراز امیدواری کرد؛ ان شاء الله  با عادی شدن شرایط کشور در اولین فرصت به استان سفر کرده  با مردم عزیز و مسئولین استان دیدار خواهد داشت.

همچنین در جریان این تماس های تلفنی، آیت الله رییسی از اقداماتی که استاندار خراسان جنوبی در حوزه مقابله با کرونا تشکر و بر ادامه روند خدمت رسانی به مردم تأکید کرد.

استاندار خراسان‌جنوبی نیز در این ارتباط تلفنی به تشریح اقدامات استان در راستای مدیریت شرایط موجود پرداخت.

انتهای پیام/۲۵۰

منبع : تسنیم

تاپ ترین اخبار استان ها را در تاپ ترین های ایران Topir.ir دنبال کنید.

همچنین ببینید

آخرین اخبار کرونا|‌ وضعیت قرمز کرونایی در جنوب کرمان / ورود تیپ ‌مخصوص ‌سپاه برای مقابله با کرونا / هدیه آستان قدس به بیماران / مردم در خانه بمانند + فیلم

به گزارش‌ گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم، همان‌طور که در جریان هستید ویروس کرونا ابتدا در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *