امروز جمعه , ۱ مرداد ۱۴۰۰
آخرین خبرها
خانه / اخبار / کلنگ‌های بی‌برنامه، پروژه‌ها را نیمه‌تمام گذاشت

کلنگ‌های بی‌برنامه، پروژه‌ها را نیمه‌تمام گذاشت

شهردار خرم‌دره گفت: متاسفانه در سنوات قبل بدون کار کارشناسی یا برنامه‌ریزی، کلنگ پروژه‌هایی در خرم‌دره به زمین زده شده و بسیاری از این پروژه‌ها نیمه‌کاره رها شده است.

به گزارش ایسنا، امیرهوشنگ‌ نوری‌آرا در حاشیه بازدید از پروژه‌های شهرداری در سطح شهر با اشاره به این‌که هزینه اجرای پروژه‌ها به عهده شهرداری است، گفت: هدف شهرداری برداشتن گامی موثر و ماندگار در توسعه شهر خرم‌دره است ولی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم‌دره امروز در اجرای پروژه‌های توسعه شهر تنها است.

وی با بیان این‌که طرح‌های سازنده زیادی مدنظر داریم، افزود: این امر در حالی است که در بسیاری از موارد ما با مشکل تامین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای این طرح‌ها مواجه هستیم.

شهردار خرم‌دره با بیان این‌که بار مالی که انجام پروژه‌های عمرانی در سطح شهر تحمیل می‌کند تماما به عهده شهرداری است، بیان کرد: با توجه به ظرفیت بخش خصوصی شهرداری به دنبال جذب سرمایه‌گذاری برای کاستن فشار هزینه‌ها و افزایش کیفیت کارهای عمرانی است.

این‌ مسئول با تاکید بر این‌که خرم‌دره پتانسیل‌های خوبی برای جذب سرمایه‌گذاران دارد، افزود: حمایت از سرمایه‌گذاران از اولویت‌های شهرداری خرم‌دره است.

نوری‌آرا با بیان این‌که امسال همان‌طور که برای اقشار مختلف مردم سال سختی بود برای شهرداری نیز به واسطه افزایش هزینه‌های پروژه‌های عمرانی سال سختی بود.

وی افزود: به جز حقوق و دستمزد که تعطیل‌بردار یا قابل کاهش نیست باید تلاش کنیم تا در سایر بخش‌ها با صرفه‌جویی و اولویت‌بندی در انجام هزینه‌ها بتوانیم این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.  

نوری‌آرا با اشاره به این‌که متاسفانه در سنوات قبل بدون کار کارشناسی یا برنامه‌ریزی، کلنگ پروژه‌هایی در شهر به زمین زده شده و بسیاری از این پروژه‌ها نیمه‌کاره رها شده‌ است، خاطرنشان کرد: در شرایط مالی فعلی بودجه به پروژه‌هایی تخصیص داده می‌شود که دارای اثربخشی برای مردم است و اجرای آن‌ها دارای اولویت باشد.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید

طالبان برای مذاکره و صلح در افغانستان شرط گذاشت/ دنبال جنگ نیستیم/خبرنگاران را تهدید نکردیم

سخنگوی طالبان افغانستان در مصاحبه‌ای به شرح مواضع این گروه در خصوص رخدادها و اتفاقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *