امروز یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین خبرها
خانه / اخبار / پنجمین آزمون سنجش استاندارد مهارت زبان فارسی جمعه برگزار می شود

پنجمین آزمون سنجش استاندارد مهارت زبان فارسی جمعه برگزار می شود

پنجمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا-سامفای دانشگاهی) سال ۱۳۹۸ در داخل کشور و حوزه های خارج از کشور جمعه ۱۵ شهریورماه برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار مهر،  جزئیات برگزاری، نحوه‌ پرینت کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در پنجمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا-سامفای دانشگاهی) سال ۱۳۹۸ در داخل کشور و حوزه های خارج از کشور اعلام شد.
آزمون سنجش استاندارد مهارت­های زبان فارسی (سامفا) می‌رساند، پنجمین دوره آزمون سامفا (سامفای دانشگاهی) در صبح و بعدازظهر روز جمعه ۱۵ شهریورماه ۹۸ برابر با ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ در شهرهای ایران شامل: تهران، مشهد، سنندج و در کشورهای لبنان (بیروت)، عراق (نجف، اربیل) و سوریه (دمشق) برگزار خواهد شد.
کارت های‌ شرکت در آزمون برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ مذکور براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی پایگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید مطابق بند «ب» این اطلاعیه به حوزه ­های رفع نقص کارت مراجعه کنند.
الف- نحوه‌ و زمان پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون:
کارت های‌ شرکت در آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است و داوطلبان تا روز پنجشنبه ۱۴ شهریورماه می توانند برای مشاهده و پرینت آن به پایگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه کنند.
تمامی داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام­ خانوادگی، تاریخ تولد و شماره گذرنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.
ب- محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون:
چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات ثبت‌نامی خود با مندرجات کارت شرکت در آزمون مشاهده می­ کنند باید با توجه به توضیحات ذیل کارت برای بررسی و رفع مغایرت در روز پنجشنبه ۱۴ شهریور صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۸ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و در صورت وجود مغایرت در عکس روی کارت با همراه داشتن دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص و مندرجات بند «ج» مراجعه کرده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.
داوطلبانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام خود را فراموش کرده‌اند، برای دریافت شماره پرونده با توجه به تاریخ و ساعت اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه کنند.
داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون مذکور درحوزه های خارج از کشور باید به منظور رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون خود در تاریخ تعیین شده به آدرس محل برگزاری که بر روی کارت آزمون درج شده است مراجعه کنند.
ج – آدرس باجه رفع نقص کارت:
تهران: موسسه لغت نامه دهخدا و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از پارک وی، بین پسیان و زعفرانیه، پلاک ۳۰۱۱.
مشهد: دانشگاه فردوسی مشهد به نشانی مشهد، میدان آزادی، بزرگراه شهید کلانتری، مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان، ساختمان شماره یک.
سنندج: دانشگاه کردستان به نشانی کردستان، خیابان پاسداران، دانشگاه کردستان، سازمان مرکزی دانشگاه.
حوزه های خارج از کشور: داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون مذکور در حوزه های خارج از کشور برای رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون خود در تاریخ تعیین شده به آدرس محل برگزاری که بر روی کارت آزمون درج شده است مراجعه کنند.

منبع : بازار کار

همچنین ببینید

طبق برنامه وزارت بهداشت، تا پایان تیر ۱۳ میلیون نفر گروه پرخطر واکسینه می شوند

دویست و بیست و سومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *