امروز چهارشنبه , ۹ مهر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه / اخبار / هوشمندسازی نظام سلامت، راه مبارزه با قاچاق دارو/اجرای نسخه الکترونیکی شفافیت سازی می‌کند

هوشمندسازی نظام سلامت، راه مبارزه با قاچاق دارو/اجرای نسخه الکترونیکی شفافیت سازی می‌کند

هوشمندسازی نظام سلامت، راه مبارزه با قاچاق دارو/اجرای نسخه الکترونیکی شفافیت سازی میکندبه گزارش  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وزارت بهداشت؛  سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پرونده الکترونیکی سلامت تکمیل شد، اظهار کرد: در حال پرداختن به برنامه نسخه پیچی الکترونیک و نسخه نویسی الکترونیک هستیم.

او ادامه داد: این کار با کمک سازمان بیمه سلامت، سازمان تامین اجتماعی و سازمان نظام پزشکی در حال انجام است و کار را بر اساس برنامه زمان بندی پیش می‌بریم.

وزیر بهداشت بیان کرد: یکی از دلایل بر زمین ماندن پرونده الکترونیک سلامت این بود که احتمالا برخی تمایلی به شفاف سازی در این حد ندارند و قطعا مقاومت‌هایی در زمینه نسخه الکترونیکی هم وجود دارد، اما وزارت بهداشت برای اجرای برنامه نسخه الکترونیکی ایستاده است و این برنامه اجرایی می‌شود.

نمکی تصریح کرد: هوشمند کردن نظام سلامت و به کارگیری افراد سالم برای کنترل سامانه‌های الکترونیک، تنها راه برچیدن مراکزی مانند ناصرخسرو و قاچاق دارو است.

انتهای پیام/

وزارت بهداشت، برنامه نسخه الکترونیکی را اجرایی می‌کند

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

جانشین معاونت اطلاعات ‌ستاد کل نیروهای مسلح: اراذل و اوباش نباید جرأت عرض‌اندام پیدا کنند / حمایت ‌از‌ برخورد مقتدرانه پلیس‌ با اشرار

به گزارشخبرگزاری تسنیم از ا‌صفهان، ‌سردار سرتیپ پاسدار سید‌مجید میراحمدی‌ در همایش فدائیان ولایت‌ ۳ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *