امروز شنبه , ۵ مهر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه / اخبار / نظرسنجی: بیشتر آمریکایی‌ها معتقدند اوضاع اقتصادی‌شان در زمان ترامپ بدتر شده است

نظرسنجی: بیشتر آمریکایی‌ها معتقدند اوضاع اقتصادی‌شان در زمان ترامپ بدتر شده است

نظرسنجی: بیشتر آمریکایی‌ها معتقدند اوضاع اقتصادی در زمان ترامپ بدتر شده استبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فاکس نیوز، طبق جدیدترین نظرسنجی صورت گرفته از سوی دانشگاهی در آمریکا، از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۶، بیشتر آمریکایی‌ها معتقدند اقتصاد کشورشان بجای بهتر شدن، رو به وخامت رفته است؛ مسأله‌ای که هشداری برای انتخاب مجدد ترامپ به حساب می‌آید.

طبق این نظرسنجی که از سوی دانشگاه «کوینیپیاک» آمریکا انجام شده، ۳۷ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفته‌اند اوضاع اقتصادی (در زمان ترامپ) بدتر شده است؛ این در حالی است که تنها ۳۱ درصد از شرکت‌کنندگان گفته‌اند اوضاع (اقتصادی) بهتر شده است.

همچنین طبق این نظرسنجی که در ماه ژوئن انجام شده، ۲۳ تا ۳۹ درصد از آمریکایی‌ها معتقدند که اقتصادشان در حال اصلاح است؛ این در حالی است که ۳۷ تا ۴۱ درصد از شرکت‌کنندگان گفته‌اند سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا در حال ضربه زدن به اقتصاد این کشور است.

همچنین این نظرسنجی نشان می‌دهد تقریبا از هر ۱۰ آمریکایی، ۴ نفر از سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرده و گفته‌اند این سیاست‌ها به اقتصاد آمریکا ضربه خواهد زد که این آمار، بالاترین میزان از زمان روی کارآمدن ترامپ محسوب می‌شود.

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد شانس انتخاب ترامپ در یک انتخابات عمومی در برابر تمامی کاندیدا‌های دموکرات، در حال کاهش است.

گفتنی است این نظرسنجی در حالی انجام شده است که نگرانی‌ها بر سر بالاگرفتن جنگ تجاری میان آمریکا و چین و نیز رکود احتمالی در آمریکا افزایش یافته است.

انتهای پیام/

بدتر شدن اوضاع اقتصادی آمریکا در زمان ریاست‌جمهوری ترامپ

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

آیت‌الله طباطبایی در نمازجمعه دمشق: وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است

به‌گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابوالفضل طباطبایی در خطبه‌ اول نمازجمعه این هفته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *