امروز سه شنبه , ۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین خبرها
خانه / اخبار / آرای کمیته وضعیت بازیکنان فوتبال اعلام شد

آرای کمیته وضعیت بازیکنان فوتبال اعلام شد

آرای کمیته وضعیت بازیکنان فوتبال اعلام شدبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت احمدرضا زنده روح از باشگاه مس کرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۱۱۸ میلیون و ۱۸۳ هزار ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با اعلام نظر به عدم مطالبه، کمیته با تکلیفی مواجه نیست.

*در پی شکایت میثم کریمی از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال بابت مانده قرارداد پرداخت نشده و مبلغ ۲۶۰ میلیون ریال پاداش صعود به لیگ برتر که جمعا به میزان ۶۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با اعلام نظر به عدم مطالبه، کمیته با تکلیفی مواجه نیست.

*در پرونده شکایت حسین کاظمی از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت علی رفعت از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده دعوای خواهان را مردود اعلام کرد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.


بیشتر بخوانید: رای کمیته وضعیت بازیکنان اعلام شد/ محکومیت برای باشگاه‌های ورزشی


انتهای پیام/

آخرین اخبار از فدراسیون فوتبال

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین ببینید

واکنش مرادی کرمانی به نام‌گذاری کوچه به نامش

هوشنگ مرادی کرمانی با قدردانی از اقدام برای نام‌گذاری چند کوچه و خیابان در تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *